Зелені свята

Багато років тому мала честь відвідати виставку Марії Савки-Качмар. Сьогодні, вітаючи друзів з Трійцею, Зеленими святами, згадала з вдячністю  цю виставку.  ,,Благовіщення”  пані Марії, яке  було представлене там, справило на мене незабутнє враження. Завдяки дядьку Google можу пригадати собі цю теплу подію та відчуття, які мене переповнювали тоді.

Пам’ятаю блиски радості та захвату в очах промовців з кола  її друзів, родини та шанувальників… наче нині. Згадалась  запальна та урочиста Ірина Калинець… Все ж таки, подумалось, ми живемо не в часі, а в світі наших відчуттів, який абсолютно вільний від закріпленого за календарем.

http://www.kachmar.com.ua/savka-kachmar/blagovischena.html

http://www.lvivpost.net/kultura/n/623

 

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...