Питання

До німого фільму Дзиґи Вертова “Одинадцятий” 1928 року (http://megogo.net/ru/view/15369-odinnadcatyy.html) художник М.О.Длугач (10 липня 1893, Київ – з 1922 року жив у Москві – 1989, Москва; у 1905-1917 роках, з перервою, навчався в Київському художньому училищі, у час навчання робив рекламні вивіски в Києві, відомо, що оформив вітрину київського кінотеатру “Артекс” на Хрещатику) написав плакат українською мовою. На ньому замість одинаДцятий написано одинацятий. Так тоді писали? Чи це була помилка?

mikhail-o.-dlugach-the-eleventh-from-dziga-vertov

P. S. Польською, хорватською, сербською, білоруською, чеською, словацькою, словенською пишеться без д.

Як мені сьогодні підказали, священики теж пишуть без д:

Одинацятий член Символу віри
Чекаю воскресіння мертвих.Що це означає?Відповідь:
У одинадцятому члені Символу віри говориться про всезагальне воскресіння мертвих, яке настане при закінчення існування нашого світу.Воскресіння мертвих, на яке ми чекаємо, станеться одночасно з другим і славним пришестям Господа нашого Ісуса Христа і полягатиме у тому, що тіла усіх померлих з’єднаються зі своїми душами й оживуть.

(http://apostol.vn.ua/simvol-viri/)

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...