Заворожена Ірмою Сіріс

Вкотре мене заворожила  Ірма Сіріс (Irma Cerese) – https://www.pinterest.com/pin/565272190703164588/.  Мені завжди подобалась певна “розмазаність”,  розпливчастість,  туманність, є в такому стилі зображення недомовленість, яка розбурхує уяву та породжує думки. Інна завжди підбирає  теплі кольори, наче намагаючись запросити у свої картини, в гості, щоб погрітись, звільнити душу від терзань, втоми, холоду, відчуваєш обійми…   обійми Всесвіту.

Ірмині роботи здаються дуже простими при першому знайомсті з ними. Простота часто оманлива. У простоті ховається широкий її діапазон від простоти пустоти до простоти досконалості, що двома-трьома штрихами, без зайвих ліній, слів, рухів передає суть.

Дивлюсь – і відчуваю, як капка за капкою наповнююсь спокоєм, що надає сили руху.

P. S. А від плям  Тілен Ті просто тьохкає серце – https://in.pinterest.com/pin/126874914481780453/

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...

    you may like this post