18 лютого

Приємно було почути сьогодні теплі слова про дорогі мені “Римки для Максимка” від прекрасного художника Сергія Кириченка.

Попри все світ людей такий теплий. Дякую.

https://www.youtube.com/watch?v=vQsG-L8D-Bs

https://www.facebook.com/sergej.kiricenko1

P.S. У вікіпедії дуже багато Кириченків. Цікаво, що є два села з назвою Кириченково (у російському варіанті, в українському мало би бути Кириченкове). Одне розташоване в Білгородській області Росії майже біля кордону з Україною, інше – у Воронежській області Росії, де історично кількість українців переважала число представників інших національностей до кінця 1930-х років, коли почалася активна кампанія русифікації з повною забороною викладання української мови у школах і заміною національності та прізвищ у документах.

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...

    you may like this post