“Форрест Ґамп”

12 липня

Вперше дивилась фільм 1994 року “Форрест Ґамп” (режисер Роберт Земекіс), де головну роль зіграв Том Генкс, за романом Вінстона Грума. Я просто в захопленні від ідеї коригування змісту роману та від чудової гри Тома Генкса, точніше “життя у фільмі”.

Колись давно написала маленьке оповідання “Людина, яка світиться” (одне з книги  “Маю вам сказати“, зараз останнє, поки ще не додала ті 3, які писала давно, а потім перекинулась до іншого, відклавши вбік). Власне, Форрест у фільмі є тією людиною, яка світиться, веденою по житті, що має як винагороду за те, що живе світло, чисто, благородно.

***

а на світанку
останній може виявитись першим
повільний швидким
слабкий сильним
і найпокараніший найблагороднішим

(з опублікованих у 2010 – http://www.zahid-shid.net/index.php?rt=pigmalion&num=14&start=3)

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...