З Днем матері! З Днем МАТЕРІ!!!

Мати, матеріяМатеризна (Батьківщина)…

(Cлово Материзна запало мені в душу з того моменту, як вперше знайшла його в одному з творів  Наталі Давидовської  (1953, Київ — липень 1995, Львів), у ньому ніби вчуваю два дорогих слова: мати та ризи).

Саме слово МАТИ – не лише іменник в українській мові,  воно також дієслово, бо коли в тебе є МАТИ, ти маєш, маєш можливість бути щасливим (щасливою), можливість розвиватись, щоб згодом мати свій затишний світ, який МАТИ вчить тебе тримати та триматись у ньому.

У нашому  світі руху (дії), впорядкованому математикою, де все надто швидко змінюється, ми легко відриваємось у свої світи, а з часом, самі ставши батьками (батьками батьків), все глибше розуміємо, як багато важить (важила) у житті мати.

Дай Боже усім матерям, матерям матерів та їхнім дітям миру, любові, щастя в усій його повноті. Зі святом!!!           

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...