До неба

Нещодавно у своїй поштовій скриньці .gmail виявила кілька дубльованих листів, які пошта перенаправила до спаму, давно ж я туди не заглядала… Наводилось пояснення, чому листи відразу потрапили саме туди. Причина – адресант. Набрала я ім’я цього адресанта в ґуґлі та вийшла на його сайт, а там чітко виднілось лише одне ім’я… Джейн Дов.
Джейн Дов – це умовне найменування особи жіночої статі в юриспруденції, чиє ім’я невідоме або з тих чи інших причин не розголошується. 
Зараз навіть є письменниця, яка має таке псевдо, хоча здебільшого таке ім’я надають вже неживим жінкам.
Колись у місті Вудлон штату Меріленд (США) у 1976 році виявили тіло жорстоко поґвалтованої дівчинки-підлітка, її згадують як Woodlawn Jane Doe, хто вона, хто вбивця (чи вбивці) – досі загадка. До її 40-річчя у штаті Меріленд навіть зробили новий портрет за допомогою сучасних технологій. 
Важко сказати, що замислив цей спамер (спамерка), що рухає цією людиною…

Моя історія зі спамом закінчилась тим, що я пішла спати, хоча посеред сну щось мене різко підняло, щоб заповнити папір словами, які крутились у голові.

/ / / /
    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...

    you may like this post