6 cерпня

6 серпня, саме того ж дня, коли мав уродини мій батько, народилась у Львові Ірина Мадей, чиї чарівні тарелі та вази можна побачити усім завдяки можливостям інтернету.

Згадую свою першу зустріч з Іриною, яка на кілька днів прилетіла з Австралії, де давно живе, і дякую долі, що мала нагоду познайомитись з такою енергійною та життєдайною мисткинею, простою водночас, перекинутись, хай лише кількома, словами, та відчути потужну силу творчої особистості.

/ / / /

  2 comments

  1. Дуже вдячна дoрoга Галинo -Мирoславo за увагу i пoшану дo мoïх мистецьких твoрiв ! Ваша твoрчiсь надихає i збагачує ! Успiхiв i всьoгo самoгo найкращoгo . Тiшусь нашoму знайoмству в реалi ,у Львoвi. Вдячна Вам. З великою пoшанoю ,з Сiднею,Австралiï — Ірина Мадей.

  2. Дякую Вам, дорога Ірено. Усім серцем обіймаю Вас і бажаю Вам невгасимого творчого натхнення та повноцінних можливостей усе задумане зреалізувати. Най-най-найкращого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Comments are closed.

  Галина Мирослава

  Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...