29 лютого

Події, які розгортаються останнім часом, змушують запікатись кров.

Ніхто не має права катувати інших, позбавляти здоров’я, чи, ще гірше, забирати життя на територіях, де не йдуть бойові дії (окуповані , що живуть за законами та правилами війни, – інше питання, проте навіть там катування недопустиме), виправдань застосуванню тортур бути просто не може.

Людей, які дозволяють собі “простягати руку”, до яких високих служб вони би не належали, яких високих рангів не досягнули, не можна залишати на своїх посадах, адже здорова частина суспільства має бути ізольована від них.

Психічно неврівноважені, що зганяють свою злість на інших, люди зі зрушеною психікою, які отримують насолоду від катування, безвідповідальні зомбі, що без жодних почуттів та думок виконують  накази зверху, нічого не аналізуючи, кримінальні злочинці, які, боячись викриття своїх злочинів, готові “палити за собою мости”, маніакально одержимі ненавистю,  – вкрай небезпечні особи у суспільстві.

Якщо їх залишати на своїх місцях і далі, держава перетвориться в кримінальну зону, яка потребуватиме знищення або сусідніми  державами, або самим Творцем (природні катастрофи, пошесті, хвороби, тощо).

 

/ / / /

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *