Вітання, Олесю!

Нещодавно відома українська художниця, дуже дорога моєму серцю, бо така світла, тепла, що хочеться усім серцем обійняти, святкувала День народження.

Так хочеться побажати Олесі якнайщасливішої долі.

Я неймовірно вдячна Олесі за надану мені можливість використати її роботи для кількох своїх відео та електронної книги “Шоколадні палітурки”, а також за зроблений Олесею мій портрет. Можливо, ці відео та книга є практично приватними, острівними, проте для мене – це цілий світ, повний життя, що важить більше, ніж увага зі сторони.

Усе життя не любила фотографуватись, ніде по хаті ніколи не розвішувала та не розставляла своїх фотографій, зрештою, майже не маю їх, проте мені дуже дорогий сам факт – бажання мене зобразити. З ніжністю великого серця.

З уродинами, Олесю!

1009888_136125279930029_1110912760_n

/ / / /
Галина Мирослава

Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...

you may like this post