183 або числовий супровід

Усе своє життя натикаюсь на числові збіги. Є числа, які крутяться навколо мене, а може, то я навколо них. 🙂

Сьогодні на очі навернулась заява, яку підписала 2014 року (Заява від діячів культури України до творчої спільноти світу (за підтримки Міністерства культури)).

У списку я 183-я. До мого дому можна доїхати на маршрутці з таким номером. CLXXXIII  латинськими літерами.

Ті, хто займається пошуком зв’язків між числами та життям, вважають число 18 знаком неминучості та невідворотності долі, а останню цифру числа з 3 знаків (у 183 маємо трійку) трактують як таку, що все пояснює.

Доречно згадати, що 3 – священне число в християнстві, тривимірний простір, що нас оточує, а також дорогий мені, як і кожному українцеві чи українці, тризуб.

Отакий собі символ невідворотності всеохопної любові, що відчутна лише в молитовному стані, коли ніщо зайве не відволікає…

 

/ / / /

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Галина Мирослава

    Галиною Мирославою та Галкою Мир (дитячі речі) я стала у 90-х роках минулого століття, малою дитиною підписувала свої записи по-іншому: Ляля Щаслива (в родині мене називали Лялькою, коли була маленькою, навіть зараз коли-не-коли так можуть сказати старші за мене), якийсь час побувала Галиною Мирославич та під родинним прізвищем Козак, у газеті ,,Ратуша" мене представили одного разу під прізвищем по чоловікові (з ним також одного разу взяла участь у Літературному фестивалі в Чернівцях)...